Insekt - dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja.

Licencjonowany użytkownik Krajowego Rejestru Długów.

Certyfikat Rzetelności to dokument potwierdzający, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowiący dlań rekomendację udzieloną przez największą i najbardziej znaną w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów. Umożliwia tym samym potwierdzenie własnej wiarygodności płatniczej w kontaktach z klientami przez niezależną instytucję o ugruntowanym autorytecie i pozycji na rynku.Certyfikat rzetelna firma

Krótko o KRD

Krajowy Rejestr Długów to największą w Polsce bazą danych o dłużnikach. Działa od 4 sierpnia 2003 roku. Został utworzony na podstawie Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych z 14 lutego 2003 roku, a jego funkcjonowanie jest nadzorowane przez Ministerstwo Gospodarki.

Z Krajowego Rejestru Długów mogą korzystać wszyscy przedsiębiorcy, także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Dzięki temu mogą dopisywać do bazy dłużników swoich niesolidnych klientów lub kontrahentów.

KRD pozwala także na sprawdzenie, czy potencjalny kontrahent bądź klient nie znajduje się już w bazie dłużników. Z KRD mogą korzystać również konsumenci, weryfikując rzetelność przedsiębiorców.

W bazie danych KRD można także zamieszczać dane o solidnych płatnikach (zarówno przedsiębiorcach, jak i konsumentach), czyli takich, którzy nie spóźniają się z płaceniem za towar bądź usługę.

KRD jest najbardziej znaną w Polsce instytucją gromadzącą dane o dłużnikach.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×