Dezynfekcja (odkażanie)

Dezynfekcja (odkażanie) - jedna z podstawowych usług świadczonych przez Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2. Celem przeprowadzanej dezynfekcji jest eliminacja wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych (wirusów, bakterii, riketsji, grzybów) wraz z przetrwalnikami.

Wykonujemy dezynfekcję wszelkiego typu obiektów, w tym także miejsc objętych reżimem technologicznym. Podczas wykonywania dezynfekcji stosujemy nowoczesne, profesjonalne środki niszczące wszystkie rodzaje wirusów, bakterii i grzybów. Działamy zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi, normami i standardami.

W zależności od typu obiektu poddanego dezynfekcji oraz warunków w nim panujących dobieramy najskuteczniejsze środki, zabiegi i metody dezynfekcyjne w celu usunięcia przyczyn potencjalnego lub zaistniałego zakażenia.

Firma INSEKT2 świadczy usługi dezynfekcji z podziałem na:

  • Sanityzację - szereg czynności przygotowujących obiekt do przeprowadzenia właściwego odkażania. Poprawnie przeprowadzona sanityzacja zwiększa skuteczność dezynfekcji oraz zmniejsza ilość potrzebnych środków odkażających;
  • Dezynfekcję zapobiegawczą (profilaktyczną) - przeprowadzaną systematycznie zgodnie z wymogami sanitarno-higienicznymi przyjętymi w danym zakładzie. Chroni przed ryzykiem wystąpienia zakażenia;
  • Dezynfekcję bieżącą - wykonywaną wszędzie tam, gdzie znajduje się źródło zakażenia. Zapobiega rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów chorobotwórczych, pomaga zwalczyć źródło zakażenia;
  • Dezynfekcję końcową - przeprowadzaną po wyeliminowaniu drobnoustrojów chorobotwórczych w pomieszczeniach, w których rozwijało się ognisko zakażenia.

Nosicielami chorobotwórczych drobnoustrojów mogą być insekty i gryzonie, dlatego firma INSEKT2 zawsze proponuje kompleksowe rozwiązania mające na celu usunięcie źródła zakażenia.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i zakładów produkcyjnych oraz placówek medycznych, publicznych i niepublicznych. Po wykonanej usłudze wystawiamy stosowne zaświadczenia i przygotowujemy pełną dokumentację wymaganą Zapraszamy do współpracy!

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 - doświadczenie, skuteczność, bezpieczeństwo.

UWAGA!
Dezynfekcja przeprowadzona przez osobę niewykwalifikowaną lub w sposób niewłaściwy jest wysoce niebezpieczna dla zdrowia i życia ludzkiego. Jej wykonanie należy wasze powierzyć Specjalistycznemu Zakładowi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×