Koronawirus - Odkażanie

Dezynfekcja przeciwko koronawirusowi SARS-Cov-2

W związku z rosnącą liczą przypadków zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 zachęcamy do skorzystania z usługi profesjonalnej dezynfekcji (odkażania), mającej kluczowe znaczenie w sytuacji zagrożenia epidemicznego.

Dezynfekcja (odkażanie) przeciwko koronawirusowi SARS-Cov-2. to usługa skierowana do osób indywidualnych, zakładów pracy, przedsiębiorstw komunalnych, przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, wszelkiego typu placówek medycznych, publicznych i niepublicznych, branży transportowej i gastronomicznej.

W zależności od typu przedmiotów i obiektów poddawanych dezynfekcji oraz warunków w nich panujących dobieramy najskuteczniejsze środki, zabiegi i metody dezynfekcyjne w celu całkowitego usunięcia przyczyn potencjalnego zagrożenia.

W trosce o najwyższą jakość usług Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 przeprowadza sanityzację, dezynfekcję profilaktyczną, dezynfekcję bieżącą oraz dezynfekcję końcową, zgodnie z wszystkimi obowiązującymi wymogami sanitarno-higienicznymi. Po wykonaniu usługi odkażania ukierunkowanej na koronawirusa SARS-Cov-2 wystawiamy stosowne zaświadczenia, a także przygotowujemy pełną dokumentację dla zleceniodawcy.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usługi dezynfekcji przeciwko SARS-Cov-2.

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×