Zwalczanie pcheł

Pchły to problem dotykający w szczególności właścicieli czworonogów. Jako ich opiekunowie dokładamy wszelkich starań aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo, stosując wszelkie, szeroko dostępne akcesoria zwalczające te pasożyty – niestety często okazują się one nieskuteczne, a nasze czworonogi narażone są na cierpnie.

O poważnym problemie można mówić, gdy pchły zamieszkają w naszym domu i zaczną znosić jaja na legowisku pupila lub w pościeli jego właściciela. Stanowią wtedy zagrożenie dla zdrowiai życia naszych zwierząt, są także niebezpiecznie dla człowieka. Pchły żywią się krwią, a ich ugryzienia są nieprzyjemne, mogą również powodować alergie. Poza tym przenoszą bardzo niebezpieczne patogeny i inne pasożyty.

Aby pchła nie stała się niechcianym lokatorem warto zachowywać w czystości nie tylko legowisko naszego zwierzaka, ale całe mieszkanie, zwłaszcza trudno dostępne miejsca, korzystać z dostępnych środków przeciw pchłom (np. obroże dla psów i kotów). Jeżeli te sposoby zawiodą konieczna będzie dezynsekcja przeprowadzana przez Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2.

Walka z plagą pcheł nie jest łatwa i praktycznie niemożliwa do przeprowadzenia samodzielnie. Zadanie utrudnia fakt, że jaja pcheł bardzo trudno znaleźć, zniszczyć i zyskać pewność, że usunęło się je wszystkie. Tylko działania podejmowane przez firmę INSEKT2 mogą dać Państwu mieszkanie wolne od tych pasożytów. Stosujemy odpowiednie środki owadobójcze, a także inne metody tj.:

  • Środki fizyczne (gorące powietrze, para wodna, promieniowanie UV);
  • Środki mechaniczne (oczyszczanie);
  • Środki biologiczne.

Jeśli zmagają się Państwo z plagą pcheł lub nie chcą Państwo dopuścić do ich rozprzestrzeniania w całym mieszkaniu zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy rzetelność, dokładność i indywidualne podejście do klienta.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×