Zwalczanie pluskiew

Pluskwa domowa jest insektem, który żywi się krwią innych organizmów – w tym człowieka. Ataki nasilają się w nocy, kiedy śpimy, dlatego pluskwę domową nazywa się potocznie pluskwą łóżkową.

Owady te przenoszone są przez ludzi podczas podróży, poprzez używane meble, a także po noclegach w schroniskach, hotelach, czy hostelach, a także podczas pobytu w miejscach publicznych. Pluskwy lubią przebywać w miejscach spokojnych i ciemnych, unikają światła, dlatego na początku trudno zauważyć tego niepożądanego lokatora. Po czasie może pojawić się specyficzny zapach wydzielany przez owady. Pluskwy bytują głównie w tapczanach, łóżkach i materacach, a także za obrazami i listwami przypodłogowymi. Miejsce gromadzenia nie przekracza zwykle 3 metrów od łóżka. Atakują między północą, a 3:00 nad ranem. Ich ukąszenia pozostawiają czerwone, lekko swędzące ślady, które niosą ryzyko zadrapania. Owad ten może przenosić groźne dla człowieka bakterie gronkowca złocistego.

Zwalczanie pluskiew stanowi duży problem, zwłaszcza, że insekty te nabywają odporność na środki owadobójcze. Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 pomoże Państwu w skutecznej walce z tymi owadami. Wykorzystujemy różne metody zwalczania pluskiew, m.in. jest to:

  • Oprysk powierzchniowy ogólny;
  • Zamgławianie gorące;
  • Zamgławianie zimne ULV;
  • Oprysk szczegółowy (duże powierzchnie i miejsca trudno dostępne);
  • Opylanie chemią w proszku;
  • Gazowanie;
  • Kontrolowane wyłączenie szczelne;
  • Zwalczanie termiczne;
  • IPM z owadoszczelnością.

Pluskwa domowa, to trudny przeciwnik. Wiedząc, że walka z tymi owadami nie jest rzeczą prostą, warto skorzystać z naszych usług. INSEKT2, to firma z 25 letnim doświadczeniem w dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji i wielu innych usługach, które sprawiają, że Państwa życie stanie się wolne od szkodników. Każdorazowo stosujemy najnowocześniejsze metody i preparaty chcąc zapewnić Państwu skuteczność działania i bezpieczeństwo.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×