Dezynfekcja po zalaniu

Jest wiele przyczyn zalań, zawilgoceń i podtopień budynków mieszkalnych lub użytkowych. Najczęściej są one wynikiem nieszczęśliwych wypadków losowych takich jak pęknięcie starych rur, cofnięcie się wody z kanalizacji, nieumyślne zalanie przez sąsiadów, czy w skrajnych przypadkach powodzi wywołanych klęską żywiołową.

Niezależnie od przyczyny nieszczęścia, każda sytuacja tego typu wymaga szybkiego i zdecydowanego działania w postaci profesjonalnie przeprowadzonej dezynfekcji.

Zadaniem Specjalistycznego Zakładu Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 jest doprowadzenie do ponownej używalności budynków dotkniętych zalaniem, a także zabezpieczenie ich przed szkodliwymi drobnoustrojami. W ramach usługi dezynfekcji po zalaniu przeprowadzamy fachowe osuszanie ścian, sufitów i podłóg, a następnie podejmujemy działania mające na celu ochronę pomieszczenia przed rozwijaniem się trujących pleśni i grzybów w miejscu zalania.

Odkażanie i oczyszczanie miejsc dotkniętych zalaniem podobnie jak wszystkie inne usługi dezynfekcyjne powinno być przeprowadzane wyłączni przez osoby wykwalifikowanie w zakresie DDD. Samodzielne odkażanie środkami opartymi na chlorze bardzo rzadko przynosi pożądane efekty. Niezbędna jest wiedza na temat składu cieczy, która przenikła przez ściany i dostała się do pomieszczenia podczas zalania, bakterii w niej zawartych oraz metod ich zwalczania. Brak podjęcia właściwych kroków skutkować będzie rozwojem niebezpiecznych grzybów i pleśni, a także powstawaniem uporczywego i nieprzyjemnego zapachu. Ponadto bezpośredni kontakt z fekaliami i innymi nieczystościami może doprowadzić do groźnych zakażeń.

Firma INSEKT2 zaprasza do skorzystania z usługi profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz specjalistyczny sprzęt przystosowany do pracy w każdych warunkach.

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 - pomagamy od 25 lat!
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×