Usuwanie gniazd os i szerszeni

Firma INSEKT2 przeprowadza profesjonalne i skuteczne usuwanie gniazd os i szerszeni na terenie prywatnych posesji, w garażach, altanach, poddaszach, budynkach gospodarczych, lokalach użyteczności publicznej i wielu innych miejscach, gdzie zaobserwowali Państwo gniazda lub znacznie zwiększoną ilość owadów.

Osy i szerszenie występują w sąsiedztwie człowieka i choć są to owady, które nie atakują samoistnie łatwo nieświadomie sprowokować je do agresywnego zachowania. Czasami wystarczy kolor odzieży, zapach, skupiska ludzkie lub energiczne zachowanie, wzrost temperatury na dworze czy zwiększona liczebność innych owadów. Ugryzienia os są bolesne, a dla niektórych mogą nieść śmiertelne zagrożenie (wstrząs anafilaktyczny). Wysokie ryzyko, ze względu na powstający obrzęk, niosą także ukąszenia w okolicy ust, w nosie, czy w jamie gardłowej. W przypadku szerszeni jad jest bardziej toksyczny, a ugryzienia dotkliwsze. Podobnie jak w przypadku os, może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Firma INSEKT2 zna specyfikę budowy gniazd tych owadów, dlatego przy ich usuwaniu nie trzeba przeprowadzać demontażu żadnych elementów budynku. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i sprzęt aby walczyć z osami i szerszeniami niezależnie od miejsca w jakim się pojawiły.

Usuwanie jest zabiegiem złożonym i składa się z kilku elementów:

  • Stosowanie środków mających na celu obezwładnienie owadów;
  • Odcięcie gniazda;
  • Umieszczenie gniazda w bezpiecznym miejscu.

UWAGA!
Samodzielne usuwanie gniazda jest działaniem SKRAJNIE NIEBEZPIECZNYM! Ingerencja w środowisko tych owadów może doprowadzić do ich rozwścieczenia i ataku, który może mieć tragiczne konsekwencje.

Firma INSEKT2 świadczy usługi w zakresie skutecznej walki z osami i szerszeniami. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, 25-cio letniemu doświadczeniu i posiadanym środkom jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem niechcianych owadów. Zachęcamy do kontaktu!
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×