Zwalczanie nornic, czyli sposób na nornice

Nornica, to niewielki gryzoń licznie występujący na terenie Polski. Prowadzi wieczorno-nocny tryb życia. Jego pożywienie stanowią owoce, nasiona, liście, a także kora. Nornice zaliczamy do szkodników, gdyż niszczą korę drzew, przegryzają korzenie, łodygi roślin, cebulki kwiatów, niszczą trawniki tworząc pod nimi podziemne korytarze, grożące zapadnięciem. Gdy nornice pojawią się w dużej ilości i zaczną się szybko rozmnażać mamy do czynienia z prawdziwą, trudną do opanowania, plagą.

Trudno zwalczyć te gryzonie samodzielnie, gdyż cechują się one dużą zwinnością, a także bardzo dobrym słuchem. Aby skutecznie pozbyć się nornic zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej usługi deratyzacji przeprowadzonej przez firmę INSEKT2. Zwalczanie prowadzimy następującymi metodami:

  • Gazowanie, czyli wprowadzanie do tuneli gazu, który rozprzestrzenia się w każdym miejscu, skutecznie eliminując szkodniki;
  • Zastosowanie preparatów chemicznych;
  • Pułapki żywołowne, chwytacze gryzoni;
  • Zatrute przynęty pokarmowe.

W zależności od liczby szkodników, miejsca wystąpienia problemu oraz innych czynników stosujemy zintegrowane metody dopasowane do konkretnego zlecenia.

Zespół INSEKT2 posiada odpowiednie kwalifikacje w zakresie bezpiecznego likwidowania szkodników oraz wieloletnie doświadczenie gwarantujące szybkie i skuteczne wykonanie usługi.

Zapraszamy do kontaktu!
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×