Zwalczanie rybików

Rybiki to owady, które często pojawiają się i zamieszkują w łazienkach, piekarniach, magazynach, a nawet w książkach. Żerują nocą, a ich główne pożywienie stanowią cukier, kasza, mąka, wełna, skóra, a także celuloza, klej do tapet i kafli.

Nie niosą bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia człowieka, jednak zanieczyszczają żywność, mogą również uszkodzić np. tapety. Ich eliminacja zalecana jest przede wszystkich ze względów higienicznych.

Rybiki są bardzo zwinne, sprawnie poruszają się po gładkich powierzchniach, co daje im możliwości szybkiego ukrycia się. Łatwo je rozpoznać, gdyż mają około 7-10 mm, srebrzysty, połyskliwy kolor i długie czułki. Należy pamiętać, że samodzielne zwalczanie tych insektów niesie ze sobą ogromne ryzyko – może się okazać, że rybiki przeniosą środki chemiczne na pożywienie.

Firma INSEKT2 świadczy profesjonalne usługi mające na celu bezpieczne i skuteczne zwalczanie wszelkiego typu szkodników. Do zwalczania rybików, wykorzystujemy różnorodne metody i techniki, a każdą z nich dobieranym indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Do najskuteczniejszych metod walki z rybikami należą specjalne środki oraz preparaty owadobójcze.

Firma INSEKT2 przeprowadza dezynsekcję w wykorzystaniem środków:

  • Biologicznych (inne organizmy żywe);
  • Chemicznych;
  • Fizycznych (gorące powietrze, para wodna, itd.);
  • Mechanicznych (oczyszczanie i wyłapywanie).

Naczelnym celem firmy INSEKT2 jest troska o bezpieczeństwo ludzi i zwierząt domowych. Jesteśmy po to, aby zwalczyć szkodniki i zapewnić Państwu spokój!
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×