Dezynsekcja

Profesjonalna dezynsekcja to jedna z głównych usług jakie oferuje firma INSEKT2. Polega ona na zwalczaniu szkodliwych dla człowieka owadów i pasożytów (rybików, pcheł, pluskiew, os, szerszeni, komarów, much, karaczanów i innych), a także ich jaj i larw.

Dezynsekcję przeprowadzamy w mieszkaniach, domach wolnostojących, halach produkcyjnych, magazynach i wszystkich miejscach, w których pojawiły się szkodliwe owady. W przemyśle spożywczym jej wykonywanie jest obowiązkowe, ponieważ owady i pasożyty są nosicielami niebezpiecznych dla człowieka patogenów.

Ważnym jest fakt, że samodzielne zwalczanie owadów jest nie tylko trudne, ale i niebezpieczne. Pasożyty posiadają zdolność do szybkiego adaptowania się w nowych warunkach, często posiadają nabytą odporność na ogólnodostępne środki owadobójcze. Poza tym, korzystanie z takich środków wiąże się z ryzykiem skażenia żywności, powierzchni użytkowych, czy zatruciem. To jeden z głównych powodów, dla którego wykonanie dezynsekcji należy powierzyć profesjonalistom.

Firma INSEKT2 wykonuje dezynsekcje metodami dobranymi indywidualnie, pod względem potrzeb klienta. Wśród sposobów zwalczania owadów wymienić można:

  • Dezynsekcję mechaniczną (wyłapywanie);
  • Dezynsekcję chemiczną (środki owadobójcze);
  • Dezynsekcję fizyczną (gorące powietrze, para wodna).

Jeśli zajdzie taka potrzeba, firma INSEKT2 wdraża zintegrowane metody zwalczania szkodników (IPM), łącząc różne sposoby walki z owadami w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Skuteczna walka z niechcianymi owadami to zadanie dla Specjalistycznego Zakładu Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania naszych usług!
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×