Fumigacja i gazowanie

Fumigacja (z łac. fumigatio - dymienie) lub inaczej gazowanie to usługa polegająca na skutecznej likwidacji wszelkich niepożądanych szkodników za pomocą środków chemicznych zwanych fumigantami. Przy odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu środki te przechodzą w stan gazowy, co umożliwia im swobodne przenikanie przez produkty i materiały w celu eliminacji szkodliwych organizmów.

Metodę fumigacji stosujemy wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność odkażenia wszelkiego rodzaju produktów i obiektów. Firma INSEKT2 specjalizuje się w profesjonalnym przeprowadzaniu:

  • Fumigacji obiektów mieszkalnych, użytkowych i pustostanów (fumigacja namiotowa i segmentowa);
  • Fumigacji palet, europalet i opakowań drewnianych (fumigacja eksportowa zgodna z przepisami transportu międzynarodowego);
  • Fumigacji naczep samochodowych;
  • Fumigacji i dezynsekcji rezydualnej zbiorników i silosów produktów zbożowo-mącznych;
  • Fumigacji zboża, upraw i innych produktów rolno-spożywczych;
  • Fumigacji obiektów i produktów wykonanych z drewna (zabytki, obiekty sakralne, antyki, meble i inne);
  • Fumigacji więźb dachowych;
  • Zleceń indywidualnych na specjalne życzenie klienta.

Główną zaleta fumigacji jest to, że pozwala ona skutecznie zwalczać wszystkie owady i gryzonie, niezależnie od stadium ich rozwoju. Oznacza to, że likwidowane są zarówno osobniki dorosłe jak i larwy, co w konsekwencji uniemożliwia dalsze rozmnażanie się szkodników. Fumiganty w postaci gazu są cięższe od powietrza, co daje doskonałe efekty podczas eliminacji szkodników żyjących pod powierzchnią ziemi, np. szczurów i kretów.

Istotne jest to, że stosowane przez nas środki są neutralne dla odkażanych produktów. Należy jednak pamiętać aby po skończonej fumigacji obiekt lub produkt dobrze odwietrzyć, by był na nowo zdatny do użytkowania.

UWAGA!

Środki chemiczne używane do fumigacji są silnie trujące. Ze względów bezpieczeństwa ich sprzedaż detaliczna jest ograniczona, a przeprowadzanie fumigacji we własnym zakresie niemożliwe. W trosce o bezpieczeństwo własne i odkażanych obiektów przeprowadzenie fumigacji należy zlecić profesjonalnej firmie, takiej jak Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2, posiadającej wieloletnie doświadczenie oraz stosowne uprawnienia i certyfikaty.


Zapraszamy do skorzystania z usług firmy INSEKT2.


Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×