Zwalczanie much

Mucha jest jednym z najczęściej spotykanych owadów niepożądanych. Z łatwością zaadaptowała się do środowiska człowieka i żyje w jego otoczeniu.

Chociaż obecność tych insektów wydaje się czymś normalnym i typowym dla ciepłej części roku, warto pamiętać, że muchy mogą dotkliwie pokąsać i zabrudzić pożywienie. Największym niebezpieczeństwem są ustroje chorobotwórcze, a także schorzenia grzybicze i pasożytnicze przenoszone przez muchy.

W sklepach nie brakuje ogólnodostępnych środków, które zwalczają muchy. Niestety bardzo często są one niewystarczające, zwłaszcza, że owady te bardzo szybko się rozmnażają, a groźne dla nas patogeny mogą przetrwać w odchodach much. Ponad to, substancje, które możemy kupić w sklepach, przy nieodpowiednim używaniu mogą stać się niebezpieczne dla człowieka.

Firma INSEKT2 przeprowadza fachową i dokładną dezynsekcję, która pozwoli pozbyć się uciążliwych owadów w sposób efektywny, a jednocześnie bezpieczny dla ludzi. Chcąc zapewnić Państwu należyty komfort stosujemy takie środki jak:

  • Lampy owadobójcze;
  • Środki owadobójcze;
  • Gorącą lub zimną parę.

Niekiedy łączymy różne metody aby uzyskać oczekiwany efekt, dbamy także o to aby problem nie nawracał, stosując środku długotrwałe i udzielając porad. Warto pamiętać, że tylko odpowiednia dezynsekcja, wykonana przez firmę INSEKT2 przyniesie Państwu zauważalny i zadowalający efekt.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 gwarantuje indywidualne podejście do każdego problemu i profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×