Lato bez owadów latających

Wiosna i lato to czas, który chętnie spędzamy na świeżym powietrzu oddając się ulubionym zajęciom. Działkowicze regularnie pojawiają się w swoich ogródkach, a miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu przemierzają szlaki trekkingowe i pokonują ścieżki rowerowe. Rosnąca temperatura oraz długie dnie sprzyjają wszystkim - ludziom, zwierzętom i roślinom. Niestety kiedy przyroda budzi się do życia łatwo o sytuacje, w których wspólne egzystowanie ludzi i owadów bywa kłopotliwe, a czasami wręcz niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i życia.

Zwiększona aktywności owadów latających to realne zagrożenie, które może zakłócić każdą aktywność na świeżym powietrzu. Lato bez owadów latających to specjalna sezonowa usługa firmy INSEKT2 mająca na celu wyeliminowanie wszelkiego typu niepożądanych owadów na przestrzeniach otwartych (komary, gzy, meszki, kleszcze i inne).

Liczba beneficjentów usługi Lato bez owadów latających powiększa się z każdym rokiem. Na jej przeprowadzenie decydują się:

  • Klienci indywidualni pragnących uwolnić się od uciążliwych i kłopotliwych „towarzysz” letniego wypoczynku;
  • Organizatorzy plenerowych imprez masowych takich jak koncerty, festiwale, festyny, mecze oraz innych imprez zorganizowanych;
  • Spółdzielnie mieszkaniowe i Zarządy osiedli;
  • Właściciele terenów zielonych przeznaczonych do rekreacji , obiektów sportowych i gastronomicznych;
  • Ogrodnicy, rolnicy i hodowcy zwierząt.

Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne według harmonogramu ustalonego z klientem oraz zabiegi interwencyjne - jednorazowe akcje mające na celu usunięcie potencjalnego zagrożenia ze strony owadów. Działania firmy INSEKT2 oparte są o nowoczesne preparaty owadobójcze oraz specjalistyczny sprzęt spełniające wszystkie wymagane normy i atesty.

Główne zalety skorzystania z usługi firmy INSEKT2:

  • Eliminacja ryzyka ukąszeń i zakażeń;
  • Bezpieczeństwo uczestników eventów, imprez masowych i okolicznościowych;
  • Komfort psychiczny i fizyczny;
  • Gwarancja profesjonalnie przeprowadzonej usługi.

Skorzystaj z usługi Lato bez owadów latających firmy INSEKT2 i zapomnij o problemie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Lato bez owadów latających

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×