Odkomarzanie

Odkomarzanie to jedna z usług firmy INSEKT2 świadczonych w ramach dezynsekcji. Polega ona na wyeliminowaniu komarów i ich larw, a także likwidacji siedlisk. Tym samym rozwiązujemy problem uciążliwego towarzystwa owadów i minimalizujemy ryzyko bolesnych ukąszeń.

Odkomarzanie nie tylko zwalcza owady, ale utrudnia im ponowne osiedlenie się na terenie poddanym dezynsekcji. Może być przeprowadzone kilkoma sposobami, a w razie zaistnienia takiej potrzeby odpowiednie metody łączy się ze sobą aby otrzymać lepszy i w pełni satysfakcjonujący efekt. Firma INSEKT2 zwalcza owady nie tylko na trawach, czy krzewach, ale także w środowisku sprzyjającym ich rozmnażaniu np. przydomowych oczkach wodnych. Samodzielne przeprowadzenie tego typu działań jest niemożliwe, o czym z pewnością przekonali się wszyscy, którym komary uprzykrzają każdy letni wieczór.

Tych uciążliwych owadów pozbywamy się następującymi sposobami:

  • Biologicznie;
  • Fizycznie;
  • Chemicznie: oprysk, zamgławianie przestrzenne.

Lato, to okres, w których komary są wyjątkowo aktywne. Ich obecność może utrudnić korzystanie z urlopu i ciepłych dni. Odkomarzanie jest więc doskonałym pomysłem, zwłaszcza jeśli chcą Państwo przygotować piknik w plenerze, wesele na świeżym powietrzu, imprezę firmową, spotkanie rodzinne lub po prostu jeżeli pragniecie zapewnić sobie komfort.

Wszystkie usługi firmy INSEKT2 realizowane są w sposób profesjonalny, z zachowaniem pełnej ostrożności i troską o bezpieczeństwo naszych Klientów.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×