Profesjonalne
usuwanie alergenów.

Allergof PRO
 

Problem alergii dotyka coraz większej liczby Polaków. Nadwrażliwość na alergeny zdiagnozowano już u 40% naszej populacji, a tendencja ta ma charakter wzrostowy.

Alergie mogą pojawić się w każdym wieku, niezależnie od płci i stylu życia. Lista objawów i dolegliwości wywoływanych przez alergeny stale się powiększa, a wszystkie łączy jeden wspólny mianownik - skutecznie komplikują życie alergikom.

Osoby z uczuleniami zmuszone są do przeprowadzania immunoterapii lub zażywania leków antyalergicznych, co również nie pozostaje obojętne dla organizmu. Najskuteczniejszą znaną metodą terapeutyczną jest unikanie kontaktu z czynnikami wywołującymi alergie. Jednak, czy jest to w pełni możliwe bez konieczności reorganizacji swojego życia?

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 przedstawia zupełnie nową usługę polegającą na skutecznym usuwaniu alergenów z otoczenia klienta za pomocą preparatu Allergoff® PRO. Neutralizujemy alergeny w domach i mieszkaniach klientów, w żłobkach, przedszkolach, hotelach i domach gościnnych oraz wszelkiego typu placówkach publicznych.

 


Preparat Allergoff® Pro - profesjonalne zwalczanie alergenów

Preparat Allergoff® PRO należy do grupy środków higienicznych używanych podczas profesjonalnych zabiegów neutralizacji alergenów kurzu domowego. Ze względu na swoje unikalne właściwości Allergoff® PRO może być stosowany zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych jak i budynkach użyteczności publicznej: hotelach, domach gościnnych, pensjonatach, domach opieki, żłobkach, przedszkolach, szkołach oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba eliminacji alergenów i podniesienia poziomu higieny.

Składniki zawarte w preparacie Allergoff® PRO unieszkodliwiają alergeny zawarte w roztoczach kurzu domowego, a także obniżają stężenie pozostałych alergenów, takich jak sierść zwierząt domowych oraz alergeny grzybów pleśniowych. Przeprowadzenie zabiegu przez profesjonalną firmę nie trwa długo, a substancje aktywne zawarte w preparacie działają aż do 6 miesięcy.

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 jest jedyną firmą w Wielkopolsce uprawnioną do stosowania preparatu Allergoff® PRO.

Uprawnienia do wykonywania zabiegów z użyciem preparatu potwierdza imienny certyfikat wystawiony przez firmę ICB Pharma.Klienci indywidualni - usuwanie alergenów w domach i mieszkaniach

Nie daj szansy alergenom i uchroń swoich bliskich przed szkodliwym działaniem roztoczy kurzu. Specjalistyczny preparat Allergoff® PRO stosowany przez firmę INSEKT2 uniemożliwia rozprzestrzenianie się alergenów kurzu w powietrzu, likwiduje ryzyko wdychania roztoczy oraz pomaga w ich dokładnym sprzątnięciu. Jeden zabieg z użyciem preparatu Allergoff® PRO daje efekty przez kolejne 6 miesięcy, wyraźnie zmniejszając przykre dolegliwości alergików (kaszel, łzawienie oczu, swędzenie nosa, katar i kichanie, wysypka skórna, astma).

Pamiętaj, że o wiele łatwiej jest zapobiegać przyczynom zagrożeń, niż zwalczać ich skutki. Skorzystaj z naszej oferty i zabezpiecz swoich bliskich przed alergenami już teraz!

Żłobki i przedszkola - usuwanie alergenów w placówkach dla najmłodszych

W walce o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych nie ma żadnych kompromisów, dlatego w obliczu rosnącej liczby osób z uczuleniami ochrona dzieci powinna być największym priorytetem. Zachęcamy wszystkich dyrektor żłobków, przedszkoli oraz innych instytucji sprawujących opiekę nad małoletnimi wychowankami do podjęcia współpracy z firmą INSEKT2.

Zabieg usuwania alergenów preparatem Allergoff® PRO chroni dzieci i personel przed szkodliwym działaniem alergenów wziewnych oraz pozwala zapewnić najwyższy poziom higieny. Jako nasi klienci otrzymają Państwo certyfikat „Środowisko przyjazne dla alergików”, znacząco podnoszący prestiż i atrakcyjność placówki. Ponadto Państwa instytucja zostanie oznaczona znakiem Allergoff - symbolem znanym i pozytywnie kojarzonym w świecie alergików.

Hotele i domy gościnne - usuwanie alergenów w pokojach dla gości

Nocowanie poza domem to dla alergików spore wyzwanie. Większość hoteli, pensjonatów i domów gościnnych lekceważy potrzeby tej stale powiększającej się grupy potencjalnych klientów.

Dzięki nowej usłudze firmy INSEKT2 mogą Państwo zdobyć zaufanie alergików i promować swój obiekt jako miejsce komfortowe, bezpieczne i wolne od szkodliwych alergenów.

Nawiązując współpracę z naszą firmą zyskają Państwo szereg wymiernych korzyści:

  • Podniesienie poziomu higieny w pokojach gościnnych;
  • Dostosowanie oferty obiektu do potrzeb zupełnie nowej grupy docelowej;
  • Prestiżowy certyfikat „Środowisko przyjazne dla alergików”;
  • Oznaczenie obiektu symbolem Allergoff efektywnie zwiększającym konkurencyjność Państwa obiektu;
  • Promocja Państwa działalności na stronach dedykowanych klientom korzystającym z usługi usuwania alergenów preparatem Allergoff® PRO.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy INSEKT2. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą Państwa hotel stanie się stałym punktem na turystycznych mapach alergików!

Placówki publiczne - usuwanie alergenów w instytucjach publicznych

Neutralizowanie szkodliwych alergenów na terenie placówki to wyraz odpowiedzialności i poważnego podejścia do potrzeb klientów. Z usługi tej korzystają instytucje dbające o prestiż i bezpieczeństwo, świadome tego jak duży odsetek klientów stanowią obecnie alergicy.

Gorąco zachęcamy, aby i Państwo dołączyli do grona placówek publicznych przyjaznych alergikom. Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji INSEKT2 zapewnia kompleksowe usuwanie alergenów przeprowadzając profesjonalne zabiegi preparatem Allergoff® PRO. Skuteczność preparatu potwierdzają niezależne badania oraz rekomendacje zadowolonych klientów. Jednorazowe zastosowanie preparatu neutralizuje alergeny na okres 6 miesięcy, dzięki czemu funkcjonowanie placówki nie będzie zakłócane częstymi zabiegami.

Dodatkowe korzyści dla Państwa instytucji to:

  • Certyfikat „Środowisko przyjazne dla alergików”, pozwalający promować placówkę jako miejsce przyjazne alergikom;
  • Reklama na dedykowanych stronach internetowych;
  • Pomoc w działaniach marketingowych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników.
Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Firma jest członkiem
Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
25 lat doswiadczenia 25 lat doświadczenia
zobowiazuje

Szkodnikom śmierć!
Rzetelna firma Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem
Systemu KRD Biura Informacji
Gospodarczej SA.
Szczegóły.
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 501 636 449
Email
Lub napisz do nas
biuro@insekt2.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności). ×